> > > Topowi perkusiści używający systemów Porter & Davies

Cały zespół Porter & Davies gratuluje swoim Artystom, którzy zostali nominowani w ankiecie portalu Modern Drummer.

Kategorie oraz artyści, którzy w nich się znaleźli:

  • W kategorii “Studio” zostali nominowani Matt Chamberlain, jak i Nir Z. Matt został wybrany najlepszym perkusistą w tej klasie. Matt, zwyciężył w tej samej kategorii w 2016 roku, a na swoim koncie ma koncerty z takimi gwiazdami jak: Davida Bowie, Pearl Jam i Elton John i wielu innych.
  • Matt Johnson, został wybrany przez czytelników jako zwycięzca w kategorii “Experimental Rock”. Grał na wielu uznanych przez krytyków nagraniach, w tym kultowym albumie Grace z Jeffem Buckleyem.
  • Zdobywca nagrody Grammy, Chris Adler z zespołu Lamb Of God, po raz piąty wygrał w kategorii “Metal”: wcześniej wygrał tę kategorię w latach 2007, 2011, 2012 i 2014. Wkrótce wróci z powrotem za bębny z Lamb Of God na ich trasie koncertowej.
  • Zarówno Gavin Harrison, jak i Nick D’Virgilio zostali nominowani w kategorii najlepszego Perkusisty Progresywnego i po raz kolejny Gavin uzyskał najwięcej głosów czytelników. Wcześniej wygrywał tę kategorię w latach od 2007 – 2010 oraz w 2016.
  • W kategorii “Pop”, czterech z pięciu nominowanych, a mianowicie Tony Royster Jr, Eric Hernandez, Drew Shoals i Karl Brazil używają systemów do monitorowania dotykowego Porter & Davies. Tony Royster Jr. został zwycięzcą w tej grupie. Wcześniej wygrywał w kategorii R&B w 2013 i 2012.
  • W grupie “Clinician/Educator” po raz drugi czytelnicy wybrali Benny’ego Greba. Bębniarz ten uważany za jednego z najlepszych pedagogów i wykonawców. Jakiś czas temu wydał nowy album Grebfruit2 i kontynuuje podróż po świecie prezentując swoje uznawane kliniki.

“W Porter & Davies jesteśmy bardzo dumni, że tak wielu czołowych bębniarzy świata decyduje się na posiadanie własnego systemu Porter& Davies jako centralnej części swoich ‘zestawów roboczych’, jesteśmy absolutnie zachwyceni ich osiągnięciami”