> > > Vater łączy siły z Drumeo

Drumeo internetowa strona edukacyjna znana wszystkim maniakom bębnów za sprawą świetnych materiałów obejmujących wszystkie poziomy zaawansowania. Lekcje, czy prowadzone przez zespół Drumeo, czy przez najwybitniejszych perkusistów goszczących w ich studiu, dostępne są dla członków za pośrednictwem drumeo.com, a z wybranymi materiałami można zapoznać się bezpłatnie na kanale Drumeo na You Tube.

Drumeo wraz z firmą Vater Drumsticks opracowało własny model pałki: Drumeo 5A. Jest on reklamowany jako uniwersalny pod względem rozmiaru i masy, co powoduje, że nadaje się do gry zarówno dla młodszych perkusistów, jak i dorosłych. Ma to również zagwarantować wszechstronność pod względem zastosowań muzycznych.

Pałki Drumeo 5A są zapakowane w specjalny kartonik s logo Drumeo/Vater i można je nabyć parami lub w sześciopaku.

Oto jak Jared Falk – założyciel i szef Drumeo – komentuje tę współpracę:

“Vater to przedłużenie osobowości za zestawem perkusyjnym. Z tego powodu jestem bardzo podekscytowany naszą współpracą, bo ta firma od dawna pomaga bębniarzom dochodzić do doskonałości. Biorąc do ręki parę pałek Drumeo 5A by Vater nie bierzecie do ręki tylko kawałków hikory. Bierzecie do ręki kawałek historii. “

Chad Brandolini – Dyrektor Relacji z Artystami Vater Percussion – mówi tak:

“Praca z Jaredem Falkiem i zespołem Drumeo nad tworzeniem pałki Drumeo 5A by Vater to było kilka ekscytujących miesięcy. Jest dla nas zaszczytem, że Vater Drumsticks może być częścią tego, co Drumeo ma do zaoferowania perkusistom na całym świecie jeśli chodzi o edukację. Współpracując z Drumeo pragniemy nie tylko podtrzymać zaangażowanie obecnych bębniarzy w doskonalenie swoich umiejętności, ale także pomóc wychować nowe pokolenie poprzez zapewnienie im inspiracji pochodzącej od radości związanej z grą na perkusji.”