> > > Vic Firth: nowa seria video “Stories behind the sleeves”

Avedis Zildjian Company, firma macierzysta Vic Firth, ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej i, jak sądzimy, ekscytującej serii filmów zatytułowanej „Vic Firth: Stories behind the sleeves”.

Ta sześcioczęściowa seria wirtualnych zajęć mistrzowskich ma na celu zapewnienie perkusistom bezprecedensowego dostępu do wiedzy perkusistów zaliczanych do największych eukatorów na świecie. „Stories Behind the Sleeves” zostanie wyemitowane jako sześć godzinnych odcinków, z których każdy publikowany jest co miesiąc począwszy od 26 maja. W każdym odcinku pojawi się inny artysta Vic Firth, który szczegółowo opowie o projekcie i procesie tworzenia wybranych przez siebie pałek Vic Firth, jakie „niezbędniki” trzyma w swojej torbie na pałki, a także przeprowadzi wciągającą lekcję mistrzowską dotyczącą niektórych zasad ich gry. Programy będą również zawierać występy z zespołem, a także tzw. sesję Q&A, w których artyści odnosić się będą do pytań przesłanych przez widzów.

W zeszłym roku wszyscy bardzo tęskniliśmy za muzyką na żywo”, mówi Mike Weber – Vic Firth Global Brand Manager. „Jako perkusiści szczególnie tęskniliśmy za mistrzowskimi kursami perkusyjnymi na żywo i klinikami. Jest w nich po prostu wyjątkowa energia w zbliżaniu się i interakcji z niesamowitymi artystami, zadawaniu pytań, oglądaniu ich występów i pobieraniu bezcennych lekcji od mistrzów rzemiosła. Naszym celem przy tej nowej serii było zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby odtworzyć doświadczenie masterclass i móc dzielić się nim z ludźmi na całym świecie. Nie moglibyśmy być bardziej dumni z tego, że ten ekscytujący skład artystów Vic Firth dzieli się swoim talentem i mądrością ze społecznością perkusyjną!

Pałki są bez wątpienia ważnym i osobistym łącznikiem między perkusistą, a jego instrumentem. Dzięki inicjatywie Vic Firth nadarza się wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, co jest najważniejsze dla niektórych z największych muzyków na świecie.

By dowiedzieć się więcej zajrzyj na: https://vicfirth.zildjian.com/stories-behind-the-sleeves