> > > Vic Firth zaprasza na masterclass z gry miotełkami

W czasie epidemii perkusiści oraz firmy perkusyjne starają się zaproponować bębniarzom zamkniętym w domach jakieś zajęcie związane z ukochanym instrumentem. Artyści proponują darmowe lekcje online, a firmy pogadanki, wywiady, a nawet warsztaty.

Nie inaczej jest w przypadku marki Vic Firth, która zaprasza na masterclass z udziałem sześciu tuzów światowej perkusji. Są nimi: Dave Weckl, Peter Erskine, Steve Smith, Jojo Mayer, Russ Miller oraz Stanton Moore. Będzie to “okrągły stół” perkusyjny poświęcony grze miotełkami, którego gospodarzem będzie Florian Alexandru-Zorn (OnlineLessons.tv).

Sześciu spośród najwybitniejszych perkusistów naszych czasów zaprezentuje i rozłoży na czynniki pierwsze swoje ulubione figury rytmiczne, które wykorzystują podczas gry miotełkami w najróżniejszych stylach muzycznych. Wszystko, czego potrzeba, aby się przyłączyć, to pudełko po pizzy i para miotełek! Zapraszamy w imieniu organizatora, artystów i własnym.

WYDARZENIE: Vic Firth LIVE: Brush Masterclass

TERMIN: Czwartek, 7 maja 2020, godz. 22.00 (15.00 czasu wschodniego)

MIEJSCE: YouTube.com/VicFirthDrumsticks

UDZIAŁ WEZMĄ: Peter Erskine, Jojo Mayer, Russ Miller, Stanton Moore, Steve Smith, Dave Weckl oraz gospodarz Florian Alexandru-Zorn (OnlineLessons.tv)

LINK DO WYDARZENIA: https://youtu.be/4I57kTZGZgY

Media społecznościowe Vic Firth:

Instagram: @VicFirth
Facebook: @VicFirth.Company
Twitter: @VicFirth