> > > Vlodi Tafel nadal potrzebuje Waszej pomocy!

Bębniarki i Bębniarze! Tak, jak to było w ubiegłych latach podczas okresu rozliczeń z fiskusem, przypominamy Wam o możliwości udzielenia pomocy świetnemu perkusiście, który jest obecny na polskim rynku muzycznym od ćwierć wieku.

Włodzimierz “Vlodi” Tafel to jedyny w Polsce, a kto wie czy nie jedyny w Europie, czynny, zawodowy perkusista grający z pełną protezą kończyny dolnej. Łatwo zgadnąć, że nie jest ona ani tania, ani niezniszczalna. Jako nastolatek Vlodi został poddany zabiegowi amputacji lewej nogi po stwierdzeniu u niego nowotworu kości, co stało się po przeprowadzeniu badań lekarskich w rezultacie uprzednio odniesionej kontuzji piłkarskiej. Nie poddał się i postanowił podążyć za marzeniami związanymi z drugą po piłce nożnej życiową pasją – perkusją. Dostał się do klasy perkusji Szkoły Muzycznej II stopnia im F. Chopina w Warszawie. Po dwóch latach, równolegle rozpoczął naukę na Wydziale Jazzu, gdzie jego wykładowcami byli Czesław Bartkowski i Kazimierz Jonkisz. Szkołę ukończył z najwyższą oceną, zdobywając dyplom „Muzyk – instrumentalista w klasie perkusji”.

Perkusista ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami i zespołami jak: Futurobnia, Apteka, Róże Europy, Mr. Gil, Believe, Anita Lipnicka, Patrycja Markowska, Zbigniew Wodecki, Robert Chojnacki, Marek Kościkiewicz czy oldBreakout.

Vlodi jest podopiecznym Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych “Z Drewnianej”. Skoro on sam nie wstydzi się prosić o pomoc, to tym bardziej my nie mamy żadnych oporów apelując do widzów BeatIt o to samo.

  • wpłać darowiznę z dopiskiem VLODI na rachunek Stowarzyszenia 02 2030 0045 1110 0000 0107 7060
  • przekaż Twój 1% rozliczenia rocznego, wpisz w
    formularzu nr KRS 0000230321 i dopisek VLODI 0000230321
    VLODI