> > > Warsztaty perkusyjne z Oskarem Podolskim

Oskar Podolski – coraz bardziej znany i coraz bardziej szanowany perkusista młodego pokolenia w Polsce – zaprasza na warsztaty perkusyjne, które poprowadzi w najbliższą sobotę.

Zdjęcie: R. Grablewski

Czas:
9 kwietnia 2022 r. (sobota), godz. 11:00
Miejsce:
Bytomskie Centrum Kultury
Plac Karin Stanek 1
41-902 Bytom

Bilety:
129 zł do nabycia pod linkiem https://bilety.becek.pl/index.php/repertoire.html?id=4522
99 zł do nabycia w kasie Bytomskiego Centrum Kultury

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2jHXYtkoe

Kontakt: podolskidrumstudio@gmail.com
Organizatorzy zapraszają wszystkich pragnących rozpocząć swoją przygodę z grą na perkusji oraz tych już grających na pierwsze autorskie warsztaty w wykonaniu Oskara Podolskiego.
Podczas warsztatów poruszone zostaną tematy związane z grą na perkusji, takie jak: sposoby oraz rodzaje ćwiczeń, proste rytmy w muzyce rockowej, wybór sprzętu, promocja w mediach społecznościowych, jak zaistnieć w branży muzycznej, jak konsekwentnie dążyć do celu.
Spotkanie ma na celu przedstawienie zawodu muzyka jako sposobu na życie z pasją, a gry na perkusji jako przygody, która pozwala na rozwój na wielu płaszczyznach. Podczas warsztatów będzie także zaprezentowana gra na zestawie do podkładów muzycznych, a dla osób chcących zmierzyć się z wyzwaniem zagrania żądanego fragmentu. Przewidziane są również niespodzianki.
Wydarzenie organizowane jest we współpracy z markami Sabian, Vic Firth oraz Dixon Drums.
Oskar Podolski współpracuje z takimi artystami jak: Ewelina Lisowska, John Porter, Patryk Skoczyński, a także występuje w duecie perkusyjnym Bucket Guys.
Oskar zaprasza na warsztaty: