> > Warsztaty werblowe Drumset Academy

Interaktywne warsztaty werblowe Drumset Academy

22 listopada już po raz drugi w Czeladzi odbędzie się drugie INTERAKTYWNE WARSZTATY WERBLOWE, które poprowadzi Piotr Czyja – instruktor szkoły perkusyjnej Drumset Academy.

Warsztaty mają na celu poprawienie techniki gry rąk w kontekście gry na zestawie perkusyjnym. Idea interaktywnych warsztatów polega na merytorycznej demonstracji praktycznych ćwiczeń werblowych oraz wykonywanie ich równolegle przez wszystkich uczestników. Prowadzący, po dokładnym omówieniu i zagraniu ćwiczenia, podchodzi do ćwiczących korygując ich grę.

Oprócz części warsztatowej zapowiada się wiele atrakcji, między innymi konkurs prędkości, w którym będzie można wygrać atrakcyjne nagrody.

drugie_interaktywne_warsztaty_werblowe_DRUMSET_ACADEMY

Na fanów werbli customowych czeka ciekawa wystawa m.in. takich producentów jak: TOHOK, FATFLYING DRUMS, RED DRUMS, LUKAWSKI, KUROWSKI DRUMS. Będzie można również sprawdzić brzmienie paru modeli werbli marki Tama.

Do przetestowania będą również nowości z oferty rodzimej firmy Wood Rebel (producenta pałek i padów) oraz perkusje elektroniczne firmy Black Hawk.

WSTĘP WOLNY­ ZABIERZ ZE SOBĄ PAŁKI I PADA!

START: 14:00

MIEJSCE: Kawiarnia w MOSiR Czeladź, ul. Sportowa 2.

więcej informacji:

www.drumsetacademy.pl

www.facebook.com/drumsetacademyszkola