> > > Warsztaty z Cezarym Konradem w DrumStore Gdynia!

DrumStore w Gdyni zaprasza wszystkich maniaków perkusji na warsztaty prowadzone przez Cezarego Konrada. Mamy nadzieje, że tego Pana nikomu nie trzeba przedstawiać , ale jeśli jednak znajdzie się ktoś komu to nazwisko nic nie mówi, to już wyjaśniamy .

Cezary Konrad jest to polski perkusista jazzowy, kompozytor, aranżer. Studiował w Akademii Muzycznej w Warszawie. Karierę rozpoczynał w zespole Central Heating Trio. W 1995 r. powstała pierwsza jego grupa muzyczna pod nazwą Cezary Konrad Quartet. Nagrał z nią w 1999 r. płytę pt. One mirror… many reflections. Od 1998 r. współpracował z Anną Marią Jopek. W 2005 r. powstała grupa Cezary Konrad‘ the New Band w składzie: Krzysztof Herdzin, Paweł Pańta, Marek Podkowa. Od 2006 r. występuje także z koncertami solowymi.

Cezary Koncrad

Fot: Lech Basel

Koncertował m.in. z muzykami takimi jak: Randy Brecker, Susan Weinert, Didier Lockwood, Karrin Allyson, Deborah Brown, Mino Cinelu, Joe de Franco, Volker Greve, Gary Guthman, Omar Hakim, Paul Imm, Pat Metheny, Nippy Noya, Leszek Możdżer, Tomasz Stańko, w grupie Włodek Pawlik Trio, Krzysztof Herdzin Trio, Andrzej Kurylewicz Trio, w kwartecie Zbigniewa Namysłowskiego, a także Kuby Stankiewicza, z którym nagrał album Nothern Song.

źródło: DrumStore

Wydarzenie odbędzie się 23 października 2018 roku. Start o godzinie 19:00. Impreza będzie miała miejsce w sklepie perkusyjnym DrumStore Gdynia znajdującym się na ul Wendy 15. Cena biletu 20zł w przedsprzedaży oraz 30zł w dniu warsztatów.

Bilety dostępne TUTAJ