> > > Warsztaty z Cezarym Konradem

W przyszłym tygodniu, w dniach 14 – 15 stycznia 2020 r., będą miały miejsce warsztaty instrumentalno-wokalne MusicTeam 2020, których organizatorem jest Centrum Edukacji Muzycznej MusicTeam w Ropczycach. W ramach tej imprezy warsztaty perkusyjne poprowadzi jeden z najwybitniejszych instrumentalistów w naszym kraju – Cezary Konrad. Odbędzie się to w Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera w Ropczycach. 14 stycznia o godz. 10.00 rozpoczną się zajęcia z grupą młodszą (do 15 lat), a 15 stycznia o tej samej godzinie Czarek spotka się z grupą starszą.

Aby wziąć udział w warsztatach należy dokonać     t e l e f o n i c z n e j     r e z e r w a c j i     pod numerem: 730 747 330.

Oprócz warsztatów gitary basowej planowane są także warsztaty wokalne, gitarowe, klawiszowe, saksofonowe oraz gitary basowej, które poprowadzą najwybitniejsi artyści i jednocześnie mistrzowie w swoich dziedzinach: Lora Szafran, Dorota Wótowicz-Rodzoń, Marek Napiórkowski Przemysław Przywara, Michał Szkil, Bartłomiej Prucnal i Robert Kubiszyn.

Po warsztatach planowany jest koncert wykładowców i uczestników warsztatów, a także jam session w podziemiach ropczyckiego Centrum Kultury.

Organizator: MusicTeam – Centrum Edukacji Muzycznej w Ropczycach, ul. Rynek 9, 39-100 Ropczyce.

Szczegółowe informacje na stronie: www.musicteam.com.pl

Polecamy i zapraszamy w imieniu organizatorów, wykładowców i własnym!