> > > Warsztaty z Radkiem Jaszczyszakiem w Ostrowie Wielkopolskim

Wspólnie z Radkiem Jaszczyszakiem, serdecznie zapraszamy na warsztaty perkusyjne, które odbędą się 24 września w Ostrowie Wielkopolskim!

Radek Jaszczyszak to młody oleśnicki muzyk współpracujący obecnie z takimi zespołami jak SIN, czy Fast Fat. Współpracował również z Leopoldem Twardowskim, Chórem Iunctus, zespołem Mimochodem oraz innymi. Wraz z zespołem Fast Fat występował u boku takich artystów jak: Tede, Space Of Variations, Trubadurzy, Piersi, Anna Wyszkoni czy Opiłki (supergrupa mająca w składzie muzyków TSA Michalski Niekrasz Kapłon, nasza recenzja albumu TUTAJ). Jest zdobywcą II miejsca w kategorii “Nadzieja Perkusyjna” Polskich Nagród Perkusyjnych 2019 Magazynu Perkusista. Od 2017 r. prowadzi warsztaty perkusyjne dla dzieci i młodzieży. Jest także oficjalnym endorserem marki Impression Cymbals i jako taki wziął udział w cyklu “Tajemnice Polskich Mistrzów Perkusji – jak oni to robią?” (patrz: TUTAJ) – projekcie dofinansowanym ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego nasz portal jest patronem medialnym.

Jak wspominaliśmy, warsztaty odbędą się 24 września w Ostrowie Wielkopolskim w MDK Ostrów Wlkp.
Start o godzinie 15:30, a całość warsztatów zakończy się mini pokazem perkusyjnym.

Podczas warsztatów zwrócona zostanie uwaga na ćwiczenia rozgrzewkowe, rudymenty, wspólnie ćwiczenie na padach, omówione zostaną kwestie grania z metronomem oraz loopami, a także sprawnego poruszania się po zestawie. Radek podzieli się z uczestnikami paroma wskazówkami perkusyjnymi, które sprawdzają się w salce, jak i na scenie.

Czas trwania warsztatów:
15:30 – 21:00 (z przerwami w środku)

BRAK OGRANICZEŃ WIEKOWYCH