> > > Warsztaty z Tomkiem Łosowskim w Kutnie

Jeden z najlepszych polskich perkusistów i edukatorów niedługo odwiedzi Kutno!

Tomasz Łosowski to polski perkusista, muzyk sesyjny, edukator. Jest jednym z najbardziej znanych perkusistów w Polsce. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej. Nagrał przeszło 50 płyt (w tym swoje projekty autorskie). Od 1991 r. gra w KOMBI oraz współtworzy jazzowe projekty: Orange Trane, Quartado, Quartet Gdański. Jest wykładowcą, biorącym udział w warsztatach i pokazach perkusyjnych na terenie całego kraju. Tym razem podzieli się wiedzą z adeptami sztuki perkusyjnej w Kutnie.

Tomasz Łosowski zildjian

Jak podaje Tomasz Łosowski, podczas warsztatów najczęściej poruszane są aspekty takie jak ustawienie i strojenie sprzętu, nauka “time’u”, praca zarówno z metronomem, jak i bez niego, praca całego ciała, ustawienie rąk i nóg, pozycja do grania, technika trzymania pałek, zapisy nutowe, technika werblowa, ćwiczenia koordynacyjne, podstawowe rytmy, miksowanie gry, rytmy do muzyki, precyzja i szybkość oraz nauka improwizacji.

Ponadto usłyszymy też o nagrywaniu w studiu, pracy w zespole oraz rozwijaniu swojego słuchu i muzykalności. Łosowski z pewnością postara się odpowiedzieć na każde zadane pytanie.

23 września 2017r.

Centrum Teatru Muzyki i Tańca

12:00 – 17:00

koszt 40 zł.

Zapisów dokonywać można w CTMiT od 29 sierpnia.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Tomkiem Łosowskim, ponieważ jego ogromna wiedza, doświadczenie i przyjazny sposób prowadzenia zajęć z pewnością pomogą w rozwoju muzycznym niejednemu perkusyjnemu entuzjaście!

https://eku24.net/

Share