> > > Webinar na Zoom z Domem Famularo

Jak cała społeczność perkusyjna wie, Dom Famularo to jeden z najlepszych i najciężej pracujących edukatorów w branży. Prawdopodobnie spędza on więcej czasu podróżując i docierając do najdalszych zakątków świata z wiedzą o bębnach, niż spędza w domu. Przynajmniej tak było do czasu wybuchu pandemii COVID-19 prawie rok temu. Teraz Dom robi dokładnie to samo w internecie dzięki swoim wywiadom z serii „All Access” i panelowi „The Sessions”.

Dom Famularo niedawno również dodał kolejną książkę do swojego imponującego katalogu (napisał ją wspólnie ze Stephane Chamberland). Najnowsza, zatytułowany „The Weaker Side”, odnosi się do odwiecznego wyzwania, przed którym staje każdy perkusista: jak zbliżyć słabszą rękę i stopę umiejętnościami i zręcznością do strony silniejszej. Ta 52-stronicowa książka wykorzystuje zestaw rytmów do przećwiczenia krok po kroku i została pomyślana pod kątem przerabiania jednej strony tygodniowo, zapewniając intensywny roczny trening w celu wzmocnienia słabszych kończyn. Sticking i zapis nutowy umożliwiają łatwe korzystanie z ćwiczeń, zarówno przez praworęcznych, jak i leworęcznych perkusistów. W ćwiczeniach wykorzystuje się łamane triole i figury szesnastkowe, a także figury z wykorzystaniem flamów.

Przenosząc swoje działania edukacyjne do sieci, Dom właśnie reklamuje webinar zatytułowany “Develop Your Weaker Side” („Rozwiń swoją słabszą stronę”), który poprowadzi na platformie komunikacyjnej Zoom i który oczywiście odnosi się do książki. Program seminarium obejmuje następujące zagadnienia:

  • Praca nad techniką
  • Praca nad chopsami
  • Ćwiczenia
  • Pytania i odpowiedzi

Przewidziany czas trwania: 90 minut

Termin: sobota, 6 marca 2021 r., godz. 21:30 – 23:00 naszego czasu (15:30 – 17:00 czasu EDT)

Rejestracja: TUTAJ

Koszt: 45 dolarów

Więcej informacji: global2frank@gmail.com