> > > Werbel Tama Lars Ulrich Signature na 30-lecie “Czarnego Albumu”

Tzw. “Czarny Album“, piąty krążek zespołu Metallica wydany 12 sierpnia 1991 roku, okazał się spektakularnym sukcesem, zarówno komercyjnym jak i artystycznym. Wydawnictwo to od czasu swojej premiery pokryło się szesnastokrotnie platyną i tylko w Stanach sprzedało się w szesnastu milionach egzemplarzy. Dla wielu fanów na całym świecie punktem centralnym płyty było wyjątkowo potężne, odważne i przełomowe brzmienie perkusji. “Sercem” tego brzmienia był z pewnością werbel Larsa, który pomógł nadać piosenkom ciężar i rozmach. 

W hołdzie temu wyjątkowemu i charakterystycznemu brzmieniu (przy okazji upamiętniając 30. rocznicę wydania Czarnego Albumu), Tama przedstawia limitowaną edycję sygnowanego werbla Larsa Ulricha. Instrument ten w całości pokryty jest matową czernią i wykonany jest z 3mm stalowego korpusu. Werbel posiada również specjalnie zaprojektowaną plakietkę z wizerunkiem Larsa z okresu wydania tej przełomowej płyty. Ponadto do werbla dołączona jest membrana Remo Black Suede Ambassador z logiem Metalliki oraz podpisem Larsa. Warto dodać, że na cały świat dostępne będzie tylko 300 sztuk tego wyjątkowego instrumentu.

Specyfikacja werbla:

  • Model: LU1465B30
  • Rozmiar: 14″ x 6.5”
  • Korpus: 3mm Diamond Plate Steel, wykończenie Matte Black Coating
  • Lugi: MSL35, wykończenie Matte Black
  • Obręcze: Die-Cast Hoop (10 otworów), wykończenie Matte Black
  • Membrany: REMO Black Suede Ambassador z logo METALLICA’ / Ambassador Clear Snare Side
  • Maszynka/Butt-end: MLS50A / MLS50B, wykończenie Matte Black
  • Sprężyny: 20 zwojów Starclassic Carbon Steel Snare Wires (MS20SN14S)
  • Dodatkowa membrana REMO Black Suede Ambassador Drumhead z logo METALLICA oraz podpisem Larsa

Sam Lars Ulrich mówi tak: “To nie do wiary, że minęło już 30 lat od wydania Czarnego Albumu. To było połączenia właściwych numerów, właściwego producenta, właściwego studia, właściwego podejścia naszej czwórki, ale także właściwej energii wszechświata ORAZ właściwego werbla i wsparcia ze strony moich przyjaciół w firmie TAMA. Uwielbiam w tym werblu jego głośność, wybuchowość, strzał, masywność, rozmiary (…). Bez wątpienia jest to najlepszy werbel do grania głośnej i ciężkiej muzyki […].”

Aby dowiedzieć się więcej o werblu Tama Limited Edition Lars Ulrich Black Album 30th Anniversary, kliknij TUTAJ.