> > > Werble DW Design Aluminum

Firma Drum Workshop (DW) poszerza swoją linię instrumentów Design Series® za sprawą dwóch werbli aluminiowych. Według producenta, te nowe werble o cienkich korpusach z zewnętrznym wytłoczeniem, a także z matowym wykończeniem, są “niezwykle wszechstronne, z charakterystycznym brzmieniem dla klasycznych wibracji na scenie“.

Wspomniane werble Design Series® mają korpusy o grubości 1mm, wykonane z walcowanego aluminum, i są wyposażone w high-end DW hardware including: mechanizm napinania sprężyn DW MAG™ throw-off (pozwala na precyzyjną regulację z płynną i bezskokową akcją), śruby strojące DW’s True-Pitch®, lugi typu Mini Turret, sprężyny DW TrueTone®, a także obręcze typu triple-flange, które zapewniają otwarty atak o głośne rim shoty.

Werble Design Series® Aluminum są dostępne w dwóch rozmiarach: 14″ x 5,5″ oraz 14” x 6,5″. Mają one dawać brzmienie bardziej donośne i bogate w harmoniczne niż to jest w przypadku ich kuzynów o grubszych korpusach wykonanych z walcowanych metali, a ich atak ma być bardziej okrągły, z bardziej suchym wybrzmieniem. Werble wykończono chromowanym osprzętem DW.

Werble DW Design Series® Aluminum: https://www.dwdrums.com/products/ddssalum6514-design-snare-matte-aluminum-6-5×14/.

Więcej informacji na temat innych produktów DW na stronie dwdrums.com/.