> > > Wyjątkowe warsztaty z Billy Cobhamem!

Legendarny perkusista Billy Cobham otwiera przed wami swój muzyczny świat w pierwszej w swoim rodzaju ekskluzywnej serii warsztatów online: Billy Cobham’s Guide to Stress-Free Drumming. W serii dziewięciu trzygodzinnych, comiesięcznych warsztatów Cobham i grupa wyselekcjonowanych gości – światowej klasy perkusiści Dennis Chambers, Gary Husband, Will Calhoun i Dom Famularo – nauczą sztuki gry według zasad „prosto, ale skutecznie”. Cobham i jego goście przekażą, jak być pulsem, tworząc podstawę do wspierania innych muzyków, jednocześnie wprowadzając w swoją muzyczną historię i doświadczenia. Te kursy mistrzowskie oferują coaching na żywo, dając uczestnikom szansę na osobiste zweryfikowanie ich gry przez perkusistów należących do grupy największych i najbardziej uznanych na świecie.

Każda lekcja obejmuje możliwość pobrania oryginalnej kompozycji Billy’ego Cobhama, wersję utworu bez perkusji i transkrypcję w formacie PDF. Uczestnicy mają możliwość przesłania nagrań, w których będą grać do oryginalnych utworów Billy’ego, oraz także mogą otrzymać informacje zwrotne na bieżąco od prowadzącego i instruktorów.

Pierwsza sesja warsztatowa odbędzie się już w najbliższą niedzielę 25 kwietnia

Głównymi zagadnieniami będą: tempo, technika, dynamika, frazowanie, słuchanie i interakcja z innymi muzykami.

Koszt biletu: 199,00 USD

Warsztaty online odbędą się dzięki Stages Music Arts pierwszej szkole muzycznej i studio nagrań w Baltimore, która oferuje również pełną obsługę produkcji i eventów.

By dowiedzieć się więcej o wydarzeniu zachęcamy do odwiedzenia podstrony Stages Music Arts.