> > > XV edycja warsztatów Integration & Groove

Po raz piętnasty, w znanej polskim perkusistom (i nie tylko) miejscowości o nazwie Błażowa, odbędą się warsztaty perkusyjne. Inicjatorem i głównym dowodzącym tych spotkań jest niezmordowany Karol Nabożny, który już po raz kolejny zaprasza na wspólne obcowanie z magią perkusji.

Impreza odbędzie się w Szkole Muzycznej I stopnia w Błażowej, Pl. Ks. Adolfa Kowala 3 w dniach 22 – 23 sierpnia 2023 r. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 14 sierpnia.

Wszystkie szczegółowe dane, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin można znaleźć na stronie: http://www.szkolamuzyczna.blazowa.net/warsztaty-perkusyjne-integrationgroove-regulamin-i-formularz-zgloszeniowy/?fbclid=IwAR2VpNt3FWTBDbQPWjCQqWtmWu3iRv0S4yKE4ma_jK74k_5aqj1eOn9JVdc

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1305470167017506/1305471623684027/?ref=newsfeed

Podczas tej edycji imprezy wykładowcami będą:

  • Michał Dąbrówka – gość specjalny
  • Sławomir Berny – gość specjalny
  • Michał Polak (OSM i SM I st. nr 3 Wrocław)
  • Grzegorz Szymański (PSM I i II st. Jelenia Góra)
  • Karol Nabożny (SM I st. Błażowa – Dynów)
  • Paweł Larysz (GEWA DRUMS)

Michał Dąbrówka to wybitny perkusista sesyjny, kompozytor i aranżer. W latach 1991 – 1994 współpracował z orkiestrą Janusza Stokłosy m.in. przy musicalu “Metro“. Ma na koncie współpracę z takimi artystami, jak m.in.: Natalia Kukulska, Edyta Górniak, Kasia Kowalska, Edyta Bartosiewicz, Wojtek Olszak, Wojtek Pilichowski, Michał Grymuza, Michał Urbaniak, Krzysztof Ścierański, Marek Bałata, Robert Chojnacki, Andrzej Krzywy, Robert Janson, a także zespołami Woobie Doobie, Kukla Band, czy Orkiestra Adama Sztaby. Występował także u boku światowych gwiazd, takich jak: Joe Cocker, Michael Bolton, Steve Vai, czy Michael Patches Stewart. Jest endorserem marek DW, Sabian, Pro-Mark.

Sławomir Berny to absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, wybitny perkusista i perkusjonista, mający w swoim bogatym C.V. muzycznym współpracę z takimi artystami jak: Edyta Bartosiewicz, Caren Edwards, Anna Maria Jopek, Marek Grechuta, Robert Janowski, Wojciech Karolak, Nigel Kennedy, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Tomasz Stańko, Jarosław Śmietana, czy Grzegorz Turnau, a także z Orkiestrą Adama Sztaby i Tomka Szymusia, z którymi wystąpił u boku takich gwiazd jak Sting, Michael Bolton, czy Demis Roussos.