> > > Załóż, podłącz, graj! Przedstawiamy Freedrum

Ciekawy gadżet dla tych, którzy chcą bębnić dosłownie wszędzie!

Freedrum to wirtualny zestaw perkusyjny, który zmieści się w Twojej kieszeni. Projektanci, którzy stworzyli to małe urządzenie chcieli, aby każdy mógł zagrać na zawodowo brzmiącym zestawie, gdzie tylko będzie miał ochotę. Na zewnątrz, w mieszkaniu, w pracy, wszędzie tam, gdzie będzie dostępny smartfon.  Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym adeptem perkusji, czy bębniarzem z wieloletnim doświadczeniem- Freedum został zaprojektowany po to, aby stworzyć wciągającą atmosferę, i umożliwić wszechobecny kontakt z perkusją!

freedrum smartphone

Jak działa Freedrum? Wystarczy założyć sensory na pałki, dwa dodatkowe wsunąć na buty, połączyć aplikację ze swoim smartfonem i cieszyć się wygodą grania wszędzie! Urządzenie nie wmaga połączenia internetowego, oraz posiada bardzo wydajne baterie, przez co można się nim posługiwać naprawdę długo. Poniżej prezentujemy filmik promocyjny:

Powodzenie Freedrum zależy od darczyńców. Jeśli chcecie pomóc w doskonaleniu tego świetnego urządzenia, wesprzyjcie pomysł na https://www.kickstarter.com/projects/freedrum/freedrum-the-drumkit-that-fits-in-your-pocket