> > > Zespoł Impressionistów powiększa się

Do zespołu “Impressionistów” dołączył jako Oficjalny Endorser marki  Rafał Inglot. 

Jak pisze na swoim fejsbukowym fanpejdżu dystrybutor tych talerzy Rafał Inglot to:

“Muzyk, którego pasją do grania na perkusji zaraził ojciec będący również perkusistą. Rafał na przełomie lat współpracował z wieloma artystami m.in. z raperem Eskaubei, Jakubem Jonkiszem, Pawłem Steczkowskim i rodziną Steczkowskich. Od 2008 do 2011 r. współpracował z grupą Pectus, z którą zdobył wiele nagród (Słowik Publiczności w Sopocie, Hit Generator, Premiery w Opolu, Sopot Hits Festiwal i wiele innych).

Z Pectus nagrał dwie płyty długogrające w tym jedna uzyskała w Polsce status złotej! Z macierzystą grupą My Bike nagrał debiutancką płytę na której zaśpiewał artysta światowego formatu Gordon Haskell. Powstał również wspólny teledysk.

W różnych projektach Rafał miał okazję koncertować m.in. w Dubaju, Algierze, Chicago, Wiedniu, Londynie i Brukseli.

Rafał z powodzeniem udziela się również jako nauczyciel, o czym świadczą dyplomy jego pupili na konkursach perkusyjnych.

Jest studentem na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Uniwersytetu Rzeszowskiego, którego inicjatorem jest świetny muzyk Zbigniew Jakubek.

Aktualnie współpracuje z teamem Groove Section, wspomaga koncertowo grupę Tołhaje, a od 2 lat jest również Oficjalnym Endorserem japońskiej marki perkusyjnejSakae Drums (Sakae Rhythm Musical Instrument Ltd.). Ostatnio dołączył do charytatywnej akcji Heartrockowanie, gdzie razem z innymi muzykami rockowej sceny muzycznej wspomaga zbiórkę pieniędzy na leczenie chorych dzieci .

Na co dzień jest siła napędową w zespole Michał Szpak.

Jak już pisaliśmy w poprzednim poście – prywatnie – facet z klasą i ogromnym serduchem.”

Gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za rozwój tej marki talerzy Polsce!

zdjęcie: https://www.facebook.com/studioeljot/