> > > Zildjian prezentuje model A Uptown Ride

Podczas niedawnych targów muzycznych NAMM 2018 relacjonowaliśmy dla was wszystko, co udało nam się zarejestrować. Oczywiście najważniejszy nacisk na to, co nowe dla poszczególnych marek. Nasze filmiki ze stoisk znajdziecie na portalu oraz serwisie YouTube. Chcieliśmy Wam jednak pokazać poszczególne produkty, na które naprawdę warto zwrócić uwagę w tym roku. Dziś znów wracamy do firmy Zildjian, która zaprezentowała talerz mogący spokojnie nosić miano wyjątkowego- A Uptown Ride!

Ten wyjątkowo piękny, zmniejszony (średnica to jedynie 18 cali) ride wykonany z brązu B20 dostarcza wyraźny, w pełni kontrolowany dźwięk. Dzięki braku obróbki zarówno na wierzchniej jak i spodniej części otrzymujemy suchy sound z minimalnymi przydźwiękami. Jest wprost idealny do mniejszych zestawów perkusyjnych, a także do muzyki elektronicznej, jazzu czy hip-hopu. Próbkę dźwiękową możecie zobaczyć m.in. w naszym filmiku ze stanowiska firmy Zildjian. Odwiedzajcie stronę producenta i dystrybutora aby uzyskać więcej informacji.

Zobaczcie również naszą relację ze stoiska firmy Zildjian na tegorocznych targach NAMM. Będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć Uptown Ride’a w akcji!

https://zildjian.com/

http://www.adamusic.pl/

Share