> > > Zildjian Spiral Stacker

BeatIt prezentuje: Zildjian Spiral Stacker 

Całkiem niedawno otrzymaliśmy przesyłkę od oficjalnego dystrybutora marki Zildjian na Polskę – firmy Ada Music. Oprócz  kompletu hardware’u Ludwig Atlas Standard, który zaprezentowaliśmy trzy tygodnie temu, przesyłka ta zawierała pięć okrągłych, częściowo błyszczące, częściowo matowych zabaweczek z charakterystycznym, natychmiast rozpoznawalnym logo w kolorze czarnym lub czerwonym, które podnoszą ciśnienie wszystkim zainteresowanym tematem, a które portal BeatIt miał za zadanie Wam zaprezentować.

wojtek1

Wywiązując się niniejszym z tego zadania prezentujemy Wam talerze Zildjian Spiral Stacker w rozmiarach 10″ i 12″ oraz najmniejsze talerzyki z rodziny Zildjian Oriental China Trash – 8″ i 10″.

DSC_0040

Najnowszych “spiralek” Zildjiana możecie posłuchać, a także zobaczyć je i oceniać tak solo, jak i w stackach z chinkami. Naszym zdaniem, jak sama nazwa wskazuje, sprawdzają się one bardziej w połączeniu z inną blachą niż solo.

DSC_0037

Efekt dzwiękowy jest naprawdę godny uwagi, ponieważ w połączeniu z małymi chinkami spirala wydłuża wybrzmienie jednocześnie nadając chinkom więcej piaszczystej charakterystyki.

spiral stacker1

Zapraszamy do obejrzenia i komentowania!

Zildjian Spiral Stacker 10″

Zildjian Spiral Stacker 12″

Zildjian Spiral Stacker 10″ + Zildjian Oriental China Trash 8″

Zildjian Spiral Stacker 10″ + Zildjian Oriental China Trash 10″

Zildjian Spiral Stacker 12″ + Zildjian Oriental China Trash 10″