> > > Zildjian X Risk

Jak wszyscy maniacy bębnów doskonale wiedzą, Zildjian Company to jedna z najstarszych, najbardziej innowacyjnych i najpopularniejszych na świecie firm produkujących talerze perkusyjne. Tym razem, we współpracy z artystą i pionierem graffiti o pseudonimie artystycznym RISK, Zildjian proponuje zupełnie nowe wykończenie blach. Sam producent opisuje to tak: “Redefiniujemy sztukę uderzania w metal. RISK i Zildjian łączą siły, aby stworzyć nową, odważną interpretację artystycznej ekspresji w tym nadruku.”

W tym celu wykorzystano talerze z serii Zildjian A. Posiadają one oryginalny nadruk wykonany przez RISKa i jest ich zaledwie 25 sztuk. Jak czytamy w oświadczeniu firmy Zildjian: “Nauka, inżynieria oraz alchemia rzemiosła Zildjiana spotyka się z realistyczną, szczerą uliczną sztuką z Zachodniego Wybrzeża USA, którą reprezentuje kunszt RISKa. Ta ekskluzywna muzyczna pamiątka i jednocześnie przedmiot kolekcjonerski jest oprawiona i posiada certyfikat autentyczności umieszczony z tyłu.”

Talerze te nie są przeznaczone do sprzedaży online. Osoby zainteresowane zakupem powinny pisać na adres: kmatt@zildjian.com.

Specyfikacja:

  • talerze z serii Zildjian A ręcznie ozdobione przez RISKa
  • każdy z talerzy jest oprawiony i posiada certyfikat autentyczności
  • tylko 25 sztuk
  • wymiary: 25″ x 25″
  • każdy przedmiot jest unikalny – kolory i wzory mogą się różnić

UWAGA: Każda transakcja zakupu jest ostateczna. Talerze są ręcznie wykańczane i z tego powodu każda sztuka różni się od pozostałych.