> > > Znany raper zagra Tommy’ego Lee w filmie o Motley Crue

Niedługo ruszą prace nad wyczekiwanym filmem biograficznym o legendarnym zespole Motley Crue – “The Dirt”. Oprócz scenariusza największą ciekawość fanów budzi obsada dzieła. Serwis Variety donosi, iż rolę niepokornego perkusisty zespołu, Tommy‘ego Lee  otrzymał równie niepokorny amerykański raper Machine Gun Kelly!

Muzyk na swoim Instagramie poinformował fanów, że jego młodszy brat będzie uczył go grać na bębnach, aby jak najlepiej odegrać swoją rolę. Trzymamy kciuki za progres, i liczymy, że film ostatecznie się ukaże. Ostatnie podejścia do rozpoczęcia kręcenia stanęły w 2015 roku. Na szczęście w tym wypadku interweniował sam Tommy Lee, który zamieścił niedawno w serwisie Twitter mały wpis traktujący o tym, że przedprodukcja rusza na dobre. Według perkusisty wszystko ma rozpocząć się w lutym.

Wciąż nie wiemy kto będzie grał pozostałych członków zespołu, nie znamy również daty premiery filmu. Wierzymy jednak, że producenci postarają się, aby było to rock’n’rollowe kino na wysokim poziomie!

Źródło

Share