> > > Aaron Spears wraca do Polski

Już niedługo w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się prawdziwa perkusyjna uczta!

Aaron Spears to światowej sławy bębniarz, który swoje miejsce w ścisłej perkusyjnej czołówce potwierdził zwyciężając Modern Drummer Festival w 2006 roku. Swój genialny poziom szlifował współpracując z takimi gwiazdami jak James BrownUsher czy Chaka Khan. Występował podczas gali rozdania nagród Grammy, od wielu lat jest również bardzo cenionym nauczycielem, który prowadzi swoje kliniki i warsztaty na całym świecie. W Polsce był ostatnio w 2013 r., i nie ukrywamy, że trochę się za nim stęskniliśmy. Nie czas jednak na sentymentalne przemowy- Aaron pojawi się w Polsce już 30 maja!

aaron spears grodzisk maz

Zapraszamy na jego klinikę, która odbędzie się w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Wszyscy miłośnicy sztuki perkusyjnej na najwyższym poziomie powinni zapisać sobie tą datę grubymi literami! Spodziewajcie się chopsów, groove’ów oraz wyśmienitej atmosfery, którą zapewni sam mistrz! Dla wszystkich, którzy nie są do końca zdecydowani przedstawiamy krótki pokaz umiejętności Pana Spearsa:

AARON SPEARS

30.05.2017

Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim

godz. 19:00

Bilety: 50 zł

w celu ich zamówienia oraz wszelkich informacji swoje zapytanie prosimy kierować na adres emilia.benedykcińska@gmail.com

Share