> > > Artur Żurek (Nocny Kochanek) w rodzinie Meinl

Od czasu naszego ostatniego spotkania podczas Pol’and’Rock Festival sporo się zmieniło u Artura Żurka, który bębni w bijącym rekordy popularności kpiarsko – hewimetalowym (pisownia zamierzona i nie wymyślona przez nas) ansamblu Nocny Kochanek.

Artur Żurek (Nocny Kochanek) w rodzinie Meinl

fot: Meinl

Otóż, muzyk dołączył właśnie do rodziny MEINL. W oficjalnym oświadczeniu firmy, która zdecydowała się podjąć współpracę z tym muzykiem, czytamy:

“Meinl Cymbals z dumą wita Artura Żurka w gronie artystów Meinl Cymbals. Od 2017 roku Artur jest perkusistą polskiego zespołu heavy metalowego Nocny Kochanek. W połowie lutego 2018 roku ich album „Zdrajcy Metalu“ uzyskał złoty status. Obecnie zespół nagrywa swój trzeci album, który zostanie wydany w styczniu 2019 roku.

W studio oraz podczas koncertów Artur gra na następującym zestawie talerzy:
– 14″ Byzance Extra Dry Medium Hihat
– 19″ Byzance Extra Dry Thin Crash
– 10″ Byzance Dark Splash
– 18″ Byzance Medium Thin Crash
– 16″ Classics Custom Trash Stack
– 18″ Byzance Dark Crash
– 21″ Byzance Dark Ride
– 18″ Byzance Dark China”.

Specjalnie dla widzów portalu beatit.tv wypowiedział się na ten temat i sam zainteresowany:

Co tu dużo mówić… Niezwykle cieszę się z nawiązania współpracy z firmą MEINL. To po prostu zaszczyt móc reprezentować taką markę! Set blach, który wybrałem wykorzystałem już podczas kilku koncertów oraz w studio, gdy nagrywałem bębny na trzecią płytę Nocnego Kochanka. Zdecydowałem się na blachy ciemne i nie żałuję. Bardzo dobrze usiadły w miksie, zarówno tym w studio, jak i “w uszach” na koncercie. Gwarantują duży komfort podczas grania i klarowne brzmienie. Po prostu coś wspaniałego!

Gratulujemy Arturowi Żurkowi tego kroku w karierze i niewątpliwego wyróżnienia, a także życzymy wielu sukcesów z Nocnym Kochankiem!