> > > Bartek Nazaruk wywiad, cz. 2/4

Bartek Nazaruk (Kayah & Transoriental Orchestra) rozmawia z BeatIt, cz. 2

18 października 2013 r. przy okazji występu Kayah & Transoriental Orchestra w Poznaniu (którego kilka fragmentów już można obejrzeć na naszym portalu, a nie jest to jeszcze koniec), ucięliśmy sobie miłą pogawędkę z perkusistą tego zespołu, którym jest Bartek Nazaruk.

W drugiej części tej rozmowy, nasz gość wspomina swoją pierwszą w życiu sesję nagraniową i efekty tej pracy oraz medyczne i artystyczne skutki kolejnej wizyty w studio. Rozmawiamy także o własnym sposobie naszego gościa na ćwiczenie, dążeniu do tego, aby grać cicho z jednoczesnym zachowaniem odpowiedniego ładunku intensywności, młodzieńczej fascynacji pewnym popularnym na całym świecie zespołem nu metalowym i oczywiście jego perkusistą, a także nieocenionej roli edukacyjnej pewnego programu poświęconego muzyce jazzowej,  a nadawanego od wielu lat w radiowej Trójce.

bartek-nazaruk-wywiad

Redaktor Viking wypytał Bartka także o to, czy jest zadowolony ze swoich partii, czy ma ochotę je po czasie zmieniać, a także niechcący wydobył od niego głęboko filozoficzną deklarację dotyczącą jego podejścia do gry na bębnach. Nasz bohater wspomina również swoje pierwsze spotkanie z autorem wspomnianego programu oraz z jednym z najbardziej uznanych perkusistów jazzowych w Polsce.

Przed Wami Bartek Nazaruk w drugiej odsłonie naszego spotkania. Zapraszamy!

drum shop