> > > Bębny Rogers powracają!

Wielu bębniarzy, którzy mają już swoje lata, albo lubują się w sprzęcie typu vintage pamiętają dobrze instrumenty amerykańskiej firmy Rogers Drums. Jeden z największych dystrybutorów sprzętu perkusyjnego w USA, Big Bang Distribution poinformował nas właśnie, że legendarne bębny wkrótce powrócą w wielkim stylu!

rogers USA

Bębny i hardware Rogers  odradzają się w glorii i chwale. Przez dekady produkty te były szanowane przez wielbicieli vintage’owego sprzętu i zaskarbiły sobie rzesze fanów. Były również inspiracją dla wielu producentów sprzętu perkusyjnego. Nowe wcielenie firmy, Rogers USA, stara się przywrócić wszystkie te cechy swoim obecnym produktom. Sztab ekspertów od wiekowych bębnów ciężko pracował nad tym, aby świetność dawnej marki została na nowo przedstawiona dzisiejszym perkusistom. Cel, który przyświeca pracownikom Rogers USA to przede wszystkim bycie innowacyjnym. Innowacja polega w tym przypadku na wprowadzaniu wizji pionierów z ubiegłego wieku do współczesnych technologii wytwarzania bębnów. Misja jest prosta: zadowolić zagorzałych fanów marki Rogers i przedstawić to, co w niej najlepsze obecnej generacji miłośników sztuki perkusyjnej.

Rogers USA prezentuje także wznowienie produkcji absolutnie legendarnych werbli Dyna-Sonic. Sprzęt ten “rozdawał karty” w połowie ubiegłego wieku, a teraz wraca w równie wielkim stylu i z zachowaniem wszelkich detali poprzednika! 10-lugowy skarb bazuje basuje na designie rzadkiego korpusu wykonanego z północnoamerykańskiej mieszanki drewna z drzew liściastych. Dostępne będą wykończenia: White Marine Pearl, Black Diamond Pearl oraz Silver Sparkle. Czysty vintage! Do tego hardware z serii precision cast oraz zastrzeżony tylko dla firmy Rogers system szyny floating snare rail, który zapewnia większą kontrolę i czułość. W sprzedaży dostępne będą rozmiary 5×14″ oraz 6,5×14″. Klasyka przez duże K!

Rogers USA będzie dystrybuowany wyłącznie przez firmę be Big Bang Distribution. Po więcej informacji zapraszamy na strony http://www.bigbangdist.com/ oraz www.rogersdrumsusa.com.

 

Share