> > > Benny Greb zdradza nam swoje plany na 2024 roku

Podczas festiwalu Silesia Drum w Chorzowie mieliśmy możliwość przeprowadzenia wywiadów z występującymi tego dnia na scenie Artystami.

Dzisiaj przedstawiamy Wam rozmowę z gwiazdą festiwalu Benny Grebem.

Benny odpowiedział nam, co zamierza dokonać w zbliżającym się 2024 roku.

Oto zapis i film z tej rozmowy:

Beatit: Co dalej? Ten rok dobiega końca. Potem jest nowy rok. Co będzie się działo w Twojej karierze w nadchodzących miesiącach?

Benny Greb: To sekret. Dobra. Nie.

Benny Greb: Tak. Ja dużo pracowałem nad kilkoma rzeczami związanymi z edukacją w ciągu ostatnich lat, z których część jeszcze nie wyszła. Zatem następnym razem planuję pierwszą kwestię, o której mówiliśmy wcześniej, czyli brzmienie. Wiele osób pyta mnie o moje brzmienie, dźwięk mojego flortomu i dostaję wiele komentarzy na ten temat, czasami nawet dostaję groźby i pytania: „Dlaczego nie powiesz nam, jak to robisz?”, więc będzie kurs strojenia, kilkugodzinny kurs strojenia, podczas którego omówimy wszystkie szczegóły, jak to robię.

Niektóre rzeczy są bardzo proste i łatwe do zrobienia. Niektóre rzeczy prawdopodobnie różnią się od tego co większość ludzi zwykle o tym mówi. Myślę więc, że ludzie też mogą być zaskoczeni tu i tam. To będzie bardzo, bardzo praktyczna rzecz dotycząca brzmienia. Słyszeliście to tutaj po raz pierwszy. Wkrótce na mojej stronie internetowej, BennyGreb.com, pojawi się kurs dotyczący brzmienia.