> > > Big Bang Distribution kupuje Danmar Percussion!

Firma Danmar Percussion została założona przez Franka DeVito w 1970 roku. DeVito zdobywał doświadczenie przez lata gry z największymi nazwiskami w branży muzycznej, do których należą m.in. Frank Sinatra, Elvis Presley, The Beach Boys, Sonny & Cher, The Monkees, Herb Alpert, The Benny Goodman Orchestra. Frank odkrył, że wiele komercyjnie produkowanych części perkusyjnych po prostu go nie zadowalało, więc zaczął opracowywać własne. Odkrywszy, że jego własne projekty spełniały swoją rolę tak dobrze, założył własną firmę Danmar, aby dzielić się nimi z perkusistami na całym świecie.

Od ponad 25 lat Big Bang Distribution pielęgnowało współpracę z Frankiem DeVito i Danmar Percussion jako ich głównym dystrybutorem. Zespół Big Bang zawsze był wielkim fanem innowacyjnych produktów firmy Danmar, a przejęcie produkcji tej cenionej marki wydaje się tylko naturalnym biegiem wydarzeń.

Zespół Big Bang pracuje teraz gorączkowo, aby wypuścić pierwsze nowe produkty Danmar od wielu lat, takie jak The Wicked Stick Holder czy bijaki The Cherry Stain Bass Drum Beaters.

Dealerzy i fani firmy Danmar w nadchodzących tygodniach i miesiącach zobaczą nowe projekty, nowe opakowania i stały napływ nowych produktów z nowej siedziby Danmar Percussion, ale zespół Big Bang również zapewnia, iż wszystkie oryginalne produkty Danmar Percussion będą istnieć jeszcze przez wiele lat.