> > > Cowbell Latin Percussion z sygnaturą Alexa Gonzáleza

Firma Latin Percussion (LP) podjęła współpracę z Alexem Gonzalezem – perkusistą zespołu Maná (pamiętacie hit “Corazon Espinado” nagrany wspólnie z Carlosem Santaną?). Efektem jest najnowszy cowbell w ich bogatej ofercie instrumentów perkusyjnych. Made in the USA, the Alex González Signature Cowbell to, produkowany w USA, 8-calowy krowi dzwonek o przeszywającym, umiarkowanie suchym oraz niskim brzmieniu.

Zespół Maná to najpopularniejszy i najbardziej utytułowana latynoamerykańska kapela wszech czasów, która ma na koncie wiele nagród Grammy, Latin Grammy oraz Billboard Latin Music Award.

LP Rock Ridge Rider był częścią arsenału Alexa od samego początku, a teraz firma stworzyła z nim instrument Alex González Signature Cowbell. Efektem tej współpracy jest charakterystyczny krowi dzwonek, ozdobiony grafiką przedstawiającą różę, która jest symbolem zespołu Maná, znanym fanom na całym świecie. Różana grafika jest osadzona w metalu przy użyciu procesu zastrzeżonego przez LP, aby zapewnić długotrwały, wspaniały wygląd.

Chroniona patentem poprzeczka Jenigor tłumi dźwięk i jest odporna na wgniecenia, zapewniając instrumentowi długą żywotność. Opatentowany zacisk LP® Vise-Clamp ściśle trzyma się ramion o średnicy od 3/8” do 1/2”, dzięki czemu nadaje się dla perkusistów ciężko bijących.

Ten cowbell jest po prostu niesamowity!!!” – mówi Alex Gonzalez. „Gram na instrumentach LP od 1984 roku i do dziś są one ważną częścią mojego brzmienia. Ten krowi dzwonek reprezentuje i celebruje moją historię z marką LP i jestem bardzo zaszczycony, że pomogli to osiągnąć! Mam nadzieję, że fani MANÁ na całym świecie pokochają ten krowi dzwonek tak samo jak ja! Viva LP! Viva MANÁ!

Więcej informacji na temat krowiego dzwonka Alex González Signature Cowbell, a także produktów Latin Percussion, można znaleźć na stronie: lpmusic.com/