> > > Dave Lombardo ma nowy projekt

Dave Lombardo stworzył projekt muzyczny wraz ze swoją małżonką – Paulą Lombardo, który nosi nazwę Venamoris. Zespół podpisał już umowę z wytwórnią Three One G.

W oficjalnych oświadczeniu dla prasy czytamy:

“Three One G welcomes Venamoris to our roster!

Zespół powstał w 2021 r. za sprawą czegoś, co można tylko określić mianem wpływu gwiazd. Małżeństwo Pauli i Dave’a Lombardo (Slayer, Fantômas, Testament, Mr. Bungle, Misfits, Dead Cross) powołało do życia Venamoris w wyniku nieustępliwej namowy ze strony Dave’a.

Urodzona w Kanadzie wokalista i autorka piosenek Paula Lombardo, która śpiewa i gra na pianinie w tym projekcie, emanuje wrażliwością i intymnością, odwołując się do szerokiego zakresu emocji: gniewu, uzdrowienia, bólu, nadziei. To oczywiste, że Venamoris powstało z miłości, pasji, porozumienia, szacunku i zaufania. Osoba dobrze prosperująca w muzyce zachęciła drugą, która porzuciła muzykę, do odnalezienia drogi powrotnej. To wynik wielu nieprzespanych nocy przy nadmiernych ilościach wina i jeszcze większej ilości odkrytej prawdy: słuchowy dziennik pary wspaniałomyślnie udostępniony światu”.

Debiutancki album Venamoris, zatytułowany “Drown In Emotion“, znajdzie się na rynku 10 lutego.

Lista utworów:

01. Let Me Be
02. We Fall
03. This Is Me
04. Crimson Tears
05. Misguided
06. Drowning Emotion
07. I Love It
08. In My Silence
09. It’s Gone
10. Tell Me How You Know
11. Oceans
12. So Good

Nie możemy się doczekać końcowego rezultatu!