> > > Ddrum przedstawia NIO Electronic Percussion Pad

Ddrum przedstawia NIO Electronic Percussion Pad z możliwościami w pełni funkcjonalnego elektronicznego zestawu perkusyjnego. Dzięki szerokiej powierzchni responsywnych padów, nieskończonym opcjom perkusyjnym i łatwości w obsłudze, NIO jest ciekawym dodatkiem do twoich zestawów akustycznych lub elektronicznych. Używaj go do ćwiczeń w domu, występów na żywo, a nawet sesji studyjnych. Z elektronicznym padem perkusyjnym NIO masz nieskończone możliwości zwiększenia swojej perkusyjnej kreatywności.

NIO został zaprojektowany z dziewięcioma izolowanymi gumowymi padami i jest fabrycznie wyposażony w 30 gotowych zestawów perkusyjnych, w tym pięć zestawów z serii ddrum; 20 zestawów użytkownika i setek wbudowanych dźwięków. Dodatkowo masz możliwość wykorzystania 512 MB pamięci do ładowania własnych sampli zestawów perkusyjnych , dźwięków lub pętli przez wyjście USB (Typ-B).

Aby jeszcze bardziej poszerzyć swoje możliwości twórcze, NIO ma dwa wbudowane wejścia , które umożliwiają korzystanie z zewnętrznych triggerów perkusyjnych lub padów. Wejścia typu footswitch pozwalają NIO stać się w pełni funkcjonalnym zestawem elektronicznym, zapewniając doskonałą opcję ćwiczeń w ograniczonej przestrzeni lub podczas podróży. Sterowanie na panelu przednim w NIO jest proste i intuicyjne. Dwa pokrętła, po jednym z każdej strony panelu, umożliwiają regulację głośności, a także szybkie przełączanie się między zestawami i dźwiękami. Duży ekran cyfrowy pokazuje opcje menu z przyległymi przyciskami przełączania i wyboru. Przyciski Click and Record pozwalają ćwiczyć z metronomem i zapisywać własne rytmy. Ćwierćcalowe wyjście słuchawkowe umożliwia profesjonalny odsłuch, a ćwierćcalowe wyjścia stereo L/R z regulacją głośności umożliwiają podłączenie zewnętrznego głośnika lub systemu PA. Dodatkowo 1/8-calowe wejście stereo Aux umożliwia podłączenie zewnętrznego  źrodła audio, dzięki czemu możesz grać razem z ulubionymi utworami.

Percussion Pad firmy ddrum zapewnia trwałą konstrukcję, łatwą w użyciu funkcjonalność, nieezależnie od tego, czy instrument jest używany do eksperymentowania z samplami i pętlami, czy też do znalezienia idealnego brzmienia w miksie do występu na żywo lub nagrania studyjnego, NIO Electronic

FUNKCJE 

 • 9 izolowanych gumowych padów

 • 2 podwójne wejścia typu trigger

 • 2 wejścia  footswich

 • Wyjście słuchawkowe 1/4

 • 1/4 wyjścia stereo L/P z regulacją głośności
 • Wejście stereofoniczne 1/8 Aux

 • Wyjście USB (port USB – B)

 • 5-pinowe wejście i wyjście MIDI

 • 30 zestawów perkusyjnych (5 to zestawy z serii ddrum) 
 • 20 zestawów użytkownika • 608 dźwięków ogółem

 • 512 MB pamięci do ładowania dźwięków lub pętli
   

PANEL STEROWANIA

Przyjazne dla użytkownika elementy sterujące i interfejs NIO ułatwiają użytkownikowi wybór wszystkich ustawień wstępnych, dźwiękami i funkcjami. Świecące Przyciski w ciemności dodają miłego akcentu do NIO, szczególnie w sytuacjach na żywo. Dzięki wszystkim niezbędnym połączeniom USB, NIO przydaje się również w każdej sytuacji studyjnej.

PADY PERKUSYJNE NIO

Zawiera 9 czerwonych izolowanych gumowych padów do wyzwalania dźwięków lub pętli. W rzeczywistości „NIO” pochodzi od szwedzkiego słowa oznaczającego „dziewięć”, który nie tylko odnosi się do dziewięciu padów na NIO, ale również kojarzy się ze Szwecją, krajem pochodzenia marki ddrum. Czerwone, żywe pady nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale ułatwiają grę nawet na najciemniejszych scenach. Wykorzystaj funkcję nakładania warstw, aby podwoić dźwięki na każdym z dziewięciu padów, co sprawia, że ​​NIO jest wartościowym atutem każdego perkusisty.

STATYW

Włącz NIO do dowolnej konfiguracji perkusyjnej za pomocą statywu NIO. Niezależnie od tego, czy jest to konfiguracja akustyczna, czy dodanie do istniejącej konfiguracji elektronicznej, to akcesorium pomoże ustawić NIO dokładnie tam, gdzie perkusista tego potrzebuje. Ten statyw może być używany z dowolnym clampem do bębna lub najpopularniejszymi markowymi produktami.

FOOTSWITCH

Zamień pad perkusyjny NIO w w pełni działający zestaw perkusji elektronicznej, korzystając z kontrolerów nożnych typu footswitch. Dwa wejścia w NIO umożliwiają graczowi dostęp do dźwięku hi hatu i bębna basowego za pomocą kontrolera nożnego NIO. Ten pedał może być również używany do wyboru presetów podczas gry na żywo.

Strona producenta: https://www.ddrum.com/