> > > Dixon PX-H-HP

Daj się zainspirować: holder na pałki Dixon PX-H-HP

W ramach naszej nowej serii filmów pod hasłem “Daj się zainspirować” przedstawiamy króciutkie klipy pokazujące praktyczne zastosowanie nieoczywistych, nowych lub dotychczas mało znanych, efektowych instrumentów perkusyjnych, hardware’u oraz akcesoriów pochodzących od najrozmaitszych producentów.

Pragniemy wyraźnie zaznaczyć, że są to klipy skupiające się na szybkim zaprezentowaniu możliwości danego instrumentu lub urządzenia, a więc bez zwyczajowej produkcji (kilka kamer, postprodukcja studyjna itd.). Chodzi o przekazanie widzom BeatIt we “flaszowej” formie samej idei związanej z danym produktem.

Dixon stick holder

Rozwiązanie, które prezentujemy dzisiaj nie jest może ostatnim krzykiem myśli perkusyjnej, jednak biorąc pod uwagę fakt, że od jego wejścia na rynek podrosło już nowe pokolenie młody Bębniarzy i Bębniarek, uznaliśmy, iż warto aby mieli oni świadomość jego istnienia, jeśli do tej pory się z nim nie spotkali. Holder na pałki Dixon PX-H-HP. Pomysł prosty i przez to trafiony w punkt. Zaznaczymy tylko, że szczęki posiadają wewnątrz gumę, dzięki czemu nie ma mowy o zarysowaniu statywu.