> > > Uchwyt na pałki Tama Stick Holder STH10

Dzisiaj przedstawiamy Wam test akcesoria perkusyjnego, który naszym zdaniem jest bardzo pomocny dla perkusistów. Kto z Was borykał się z problemem “podebrania” pałki podczas grania wie, że to stresująca sytuacja. Często mamy utrudniony dostęp do rezerwowych pałeczek, często po prostu zapominamy o zapewnieniu sobie takiego komfortu. Na przeciw naszym wymaganiom spieszy firma Tama, która zaprojektowała uchwyt na pałki, który wnikliwie przetestowaliśmy. Oto podsumowanie naszego testu.

1. Przebieg testu

Uchwyt na pałki Tama Stick Holder STH10  przetestowaliśmy w naszym studio nagraniowym podczas testowania werbli Tama oraz talerzy Meinl Pure Alloy.

2. Podstawowa specyfikacja testowanego uchwytu na pałki Tama Stick Holder STH10

  • Pomieści: 2 pary pałek perkusyjnych
  • Mocowanie: Możliwość łączenia ze statywami od 15,9mm do 28,6mm
  • Rozmiar: 280mm (długość) x 60mm (szerokość) x 90mm (wysokość)
  • Wodoodporny materiał zapinany na rzepy

3. Produkt i funkcjonalność

Uchwyt na pałki jest bardzo dobrze przemyślany. Przede wszystkim jest wykonany z materiału (a nie plastiku, jak to jest w przypadku produktów konkurencji), co powoduje, że można go złożyć do niewielkich rozmiarów. Bardzo szybko i łatwo instaluje się uchwyt na statywie (w naszym przypadku na statywie do hihatu dw 5000). Mocowanie na rzepy jest solidne i dobrze trzyma dwie pary pałek. Zapasowe pałki nie wypadają i są w idealnym miejscu do “podebrania” podczas grania. Dodatkowo materiał wodoodporny sprawia, że uchwyt można łatwo czyścić. Dla nas bomba. Nic więcej nie potrzeba! Cena również jest bardzo atrakcyjna w okolicach 12 euro, czyli tyle ile za parę dobrych pałeczek.

Oto punktacja:

Wygląd: 10

 

Brzmienie: nieoceniane

 

Innowacyjność:10

 

Cena: 10

 

Jakość wykonania: 10

 

RAZEM: 50

 

Minusy – brak

 

Pomiędzy – brak

 

Plusy – niska cena, zabiera mało miejsca w transporcie, szybka i bezproblemowa instalacja na większości statywów.

Ocena całościowa: 5

Już teraz zapraszamy do obejrzenia wideo testu, w którym zobaczycie uchwyt na pałki Tama Stick Holder STH10