> > > Drum Cam BeatIt: Jakub Martuzalski (RusT) – “Be yourself”

Niedawno prezentowaliśmy Wam test zestawu perkusyjnego Dixon Spark PODSP 418 (TUTAJ). Do ostukania tych bębnów zaprosiliśmy Jakuba Martuzalskiego, który znany jest przede wszystkim ze współpracy z zespołem RusT oraz z tego, że uwielbia klasycznie rockowe klimaty i taki właśnie reprezentuje styl gry na bębnach. Możecie nam uwierzyć na słowo, że dokładnie przestudiował grę Johna Bonhama i radzi sobie z nią doskonale. Dodajmy, że Kuba jest także nauczycielem perkusji w poznańskiej szkole Republika Rytmu.

Korzystając z okazji zarejestrowaliśmy drum cam z udziałem Martuzala, w którym wykonał kawałek zespołu RusT pod tytułem “Be yourself”. Utwór ten miał swoją premierę zaledwie kilka dni temu i jest to trzeci singiel promujący album RusT – „Night Will Fall”.

Do wykonania drum cama Jakub użył następujących instrumentów wraz z osprzętem:

  • Topolowe bębny Dixon Spark w konfiguracji: BD 18″ x 16″ tom 10 “x 8″, floor tom 14″x14″, werbel 14″ x 5,5” w wykończeniu Deep Blue
  • Talerze Impression Cymbals

Bębniarki i Bębniarze! Przed Wami Jakub Martuzalski w kawałku zespołu RusT, zatytułowanym “Be yourself”. Specjalnie dla widzów beatit.tv!