> > > Drum Hangs prezentuje: Okrągły stół perkusistów studyjnych

Inicjatywa Drum Hangs oferuje perkusistom na całym świecie “całkowicie wciągające, interaktywne i nieformalne doświadczenie, wykorzystujące możliwości Zoom“. ​Co tydzień perkusista Neal Wilkinson, prowadzi dwugodzinne transmisje, w której wszyscy uczestnicy mogą czerpać ogromne korzyści ze spostrzeżeń gospodarza i jego wyjątkowych gości.

Tym razem Drum Hangs ogłosił pierwszy w historii Okrągły Stół Perkusistów Studyjnych – wydarzenie, które odbędzie się w środę 14 lipca. Zaproszeni goście to istna śmietanka świata perkusji!

Nie sposób przecenić wpływu, jaki Jim Keltner, Steve Ferrone, Vinnie Colaiuta i James Gadson wywarli na świat muzyki. Mówiąc najprościej, cała czwórka tych wspaniałych dżentelmenów to prawdziwe legendy. Łączny dorobek pracy tych artystów jest po prostu oszałamiający. Można śmiało założyć, że nagrali praktycznie z każdym większym artystą, o jakim można pomyśleć. 

Jest to wydarzenie o tyle bezprecedensowe, że nigdy wcześniej społeczność bębniarzy na całym świecie nie miała okazji uczyć się z połączonych doświadczeń Keltnera, Gadsona, Colaiuty i Ferrone, jednocześnie będąc w stanie komunikować się z nimi w czasie rzeczywistym. Okrągły Stół Perkusistów Studyjnych zapowiada się na wyjątkowe doświadczenie. 

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, sugerujemy wcześniejszą rezerwację, aby uniknąć rozczarowania na wypadek gdyby wydarzenie się po prostu wyprzedało.

By dowiedzieć się więcej o wydarzeniu i zarezerwować swój bilet kliknij TUTAJ.