> > > Drum N Base- nowe osłony obręczy centralki

Pozbądź się problemu z uszkodzoną obręczą centralki!

Ile już razy zmagaliście się z nieskuteczną ochroną obręczy centrali w miejscu mocowania stopy? Podejrzewamy, że wielokrotnie. Filcowe ochronki po prostu się zużywają, domowe sposoby często wyrządzają więcej szkód niż korzyści- pozostaje kupowanie firmowych rzeczy w sklepach. Tego się w sumie trzymajmy. Dzisiaj chcielibyśmy pokazać Wam ciekawe rozwiązanie w temacie ochrony obręczy centralki- Drum N Base. Jest to łatka wykonana z solidnej gumy, którą nakleja się nie tylko na spód obręczy. Aby uzyskać zadowalający efekt należy obkleić nią obręcz w miejscu montażu stopki tak, aby guma znajdowała się na spodzie, na grzbiecie i pod spodem.

Drum N Base hoop protection

Producent zapewnia, iż jest to bardzo wytrzymał produkt, który zapewnia nie tylko idealną ochronę obręczy, ale też solidne mocowanie każdego rodzaju stopy perkusyjnej i brak jakichkolwiek luzów podczas gry. Guma jest odporna na ucisk powodowany przez mechanizm mocowania stopki, więc niepotrzebne są obawy o jej rozcięcie przy mocniejszym przykręcaniu pedała. Zobaczcie jak Drum N Base prezentuje się na żywo, oto krótki filmik demonstracyjny:

Dystrybucją tego sprzętu zajmuje się firma Big Bang Distribution. Jeśli szukacie jakichkolwiek informacji odnośnie zakupu prezentowanych ochronek, niezwłocznie udajcie się na ich stronę. Jest to bardzo ciekawy produkt, i z pewnością znajdzie spore grono zwolenników. My jesteśmy otwarci na takie nowości!

Cena: ok. 7$

http://www.bigbangdist.com/

http://www.drum-n-base.com/

Share