> > > DrumCraft wywiad, cz. 4

DrumCraft specjalnie dla BeatIt 4/4

W dniach 27 – 29 października 2013 r. w siedzibie firmy GEWA w niemieckiej miejscowości Adorf odbyła się zamknięta impreza targowa przeznaczona dla współpracowników firmy z całej Europy – GEWA In-House Exhibition 2013. Ponieważ ekipa BeatIt została zaproszona do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, nie mogliśmy czegoś takiego przegapić mając w perspektywie możliwość spotkania z przedstawicielami dwóch firm perkusyjnych współpracujących z GEWA.

drumcraft wywiad cz4

Jedną z nich była firma DrumCraft. Mamy zatem dla Was trzeci odcinek rozmowy z pomysłodawcą tej marki oraz założycielem i prezesem spółki, którym jest Winfried Holl, a także jego dwoma najbliższymi współpracownikami – Stefanem Weilerem oraz Rubenem Steinhauserem. Pierwszy z nich odpowiada za obsługę marki i kontakty z endorserami, a drugi jest projektantem hardware zarówno dla DrumCraft, jak i dla DW.

W ostatnim odcinku tego spotkania rozmawiamy o przygodach związanych z wykonywaniem elementów zaprojektowanych w technologii 3D, konieczności stałego sprawdzania istniejących już patentów, naciągach zakładanych fabrycznie na zestawy DrumCraft, a także o współpracy z DW.