> > > Kolejne nowości w Gewa Digital Drums: Opowiada Mariusz Mocarski

Podczas tegorocznego Śląskiego Festiwalu Perkusyjnego (sprawdź naszą relację kliknij) mieliśmy okazję porozmawiać nie tylko z zaproszonymi wykonawcami w niedzielne popołudnie i wieczór, ale także ze znanymi perkusistami, którzy przyjechali specjalnie na wydarzenie. Jednym z nich był Mariusz Mocarski, który opowiedział nam o nowościach związanych z perkusjami elektronicznymi Gewa. Poniżej zapis tej rozmowy oraz poniższy film, do obejrzenia którego serdecznie zapraszamy.

Mariusz Mocarski

Mariusz Mocarski: Cześć, tu Mariusz Mocarski. Witam z Silesia Drum Festival w Chorzowie, Silesia Drum Festival edycja 2023. Tradycyjnie, jak to ostatnio, ostatnimi czasy bywa, jestem z perkusjami elektronicznymi GEWA Digital Drums, opartymi na modułach G3 i G5. Natomiast dziś nowością jest nowa konfiguracja, nowy zestaw Pro.

Nazywamy go zestawem konfiguracją Pro, gdyż jest oparta na głębokich shellach, na średnicy tomów 10, 12 oraz flortom 14, duży bęben 18. To jest trzecia do kompletu konfiguracja, którą możemy podłączyć do każdego z modułów GEWY. Mamy więc konfigurację STUDIO na padach, konfigurację CLUB na padach płaskich oraz konfigurację PRO, o której właśnie wspominałem.

Zapraszam do testów i do zobaczenia na kolejnej imprezie perkusyjnej.