> > > Drumtacs- pady kontrolujące dźwięk

Moduluj dźwięk bębnów i talerzy za pomocą niewielkich padów Drumtacs!

Większość perkusistów zdaje sobie sprawę z tego, że dobrze brzmiący bęben może brzmieć jeszcze lepiej (lub inaczej) dzięki różnego rodzaju wygłuszeniom. Do tego celu używa się najróżniejszych sposobów- żelki (zarówno te profesjonalne jak i “biedronkowe”, stare naciągi, duct tape, portfele, gazety itd. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić rozwiązanie, które w swojej ofercie posiada Big Bang Distribution. Są to pady Drumtacs.

Drumtacs pady

Pady Drumtacs to niewielkie okrągłe kontrolery dźwięku, które dzięki swojej niesamowitej przylepności idealnie sprawdzą się w roli zarówno tłumika jak i gadżetu, który skutecznie zmieni dźwięk werbla, tomów czy talerzy. Wystarczy umieścić pad w na bębnie, aby zabrzmiał zupełnie inaczej. W zależności od tego, gdzie go umieścimy otrzymamy różny dźwięk. Chcesz pozbyć się niechcianych wysokich przydźwięków? Umieść Drumtacs przy obręczy bębna. Pragniesz bardziej skupionego ataku? Przytwierdź pada bliżej środka bębna. To bardzo proste i skuteczne! Drumtacs nie pozostawiają brudnych śladów na powierzchni naciągu czy talerza, co jest ich niewątpliwym plusem. Zapoznajcie się z filmikiem demonstracyjnym:

Pady te pozwalają również na ćwiczenie przy zmniejszonej głośności zestawu, oraz pozbycie się wszelkich tłumików na talerze, które zbytnio duszą brzmienie blachy i powodują nienaturalne odbicie pałki.
Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Używalibyście padów Drumtacs? My z pewnością chcielibyśmy spróbować!
Cena: ok. 16$
Dystrybucja: