> > > DW Design Series – prezentacja

BeatIt prezentuje: DW Design Series

Do siedziby BeatIt dotarła niedawno przesyłka od polskiego dystrybutora marki DW dwa zestawy z serii Design do “ostukania”. Jak już wszystkim zainteresowanym bębnami pewnie wiadomo jest to najmłodsze dziecko w rodzinie Drum Workshop stworzone w odpowiedzi na potrzeby szerokiej grupy perkusistów poszukujących możliwości użytkowania bębnów tej marki za cenę niższą niż w przypadku serii Collector’s.

Jak widać na załączonym obrazku paczka od dystrybutora zawierała zestawy w wykończeniu White Satin oraz Tobacco Burst Laquer, oba o wymiarach 10×8″, 12×9″ (tomy), 16×14″ (floor tom), 22×18″ (centralka) wraz z werblami, w obu przypadkach o wymiarach 14×5.5″.

dsgn-whitesatin

Chyba nie ma co się rozpisywać o zaletach brzmienia tych zestawów, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że za chwilę będziecie mogli sami go posłuchać. Od siebie zaznaczymy tylko, że tzw. stosunek jakości do ceny jest w tym przypadku bardzo korzystny i wróży nowej serii bębnów spory sukces rynkowy. Taki musiał być zresztą zamysł Johna Gooda i współpracowników…

Bębniarki i Bębniarze! Przed Wami DW Design Series!