> > > Dwaj nowi artyści w rodzinie Zildjian!

Firma Zildjian ogłosiła kolejnego artystę, który dołączył do jej rodziny endorserów.

David Frank zyskał sławę dzięki aplikacji wideo Musical.ly, która później przeistoczyła się w aplikację TikTok. Na swoim koncie davidfrankdrums zamieścił krótkie covery popularnych artystów, takich jak Justin Bieber czy Shawn Mendes. Zgromadził ponad 500 000 obserwujących i dzięki temu miał szansę pracować z Radio Disney. W 2019 rokuFrank dostał szansę na pokazanie się przed społecznością perkusyjną, kiedy Drumeo pozwolił mu wystąpić na NAMM. Występ zyskał wielką popularność dzięki portalom społecznościowym, co sprawiło, że Drumeo zaprosiło go do Kanady, aby tam uczył i poprowadził masterclass. Od tego czasu David zyskał ponad 50 000 obserwujących na Instagramie i zaczął współpracować z różnymi artystami, takimi jak Borgore, Asher Angel, Mackenzie Sol, Benda, The Bomb Digz i nie tylko.

Konfiguracja wybrana przez Davida:

15-calowe K Custom Dry Hi-Hats i 21-calowy K Custom Organic Ride to dwa talerze, z którymi nie umiałem się rozstać po sesji dla Drumeo! Nie mogłem przestać myśleć o tym, jak te talerze po prostu uzupełniały moją grę, a jestem nadal zły z powody tego, że nie pozwolili mi wtedy zabrać ich do domu!” – wspomina David opowiadając o swoich ulubionych talerzach Zildjian.

Aby dowiedzieć się więcej, zachęcamy do odwiedzenia profilu artysty na stronie: https://zildjian.com/david-frank.html

Tony Succar to peruwiańsko-amerykański artysta, producent, multiinstrumentalista, kompozytor i aranżer. Zdobył dwie statuetki Latin Grammy (2019) za swój nowy album „Mas de Mi” w kategoriach „Najlepszy album salsowy” i „Producent roku”, co czyni go najmłodszym laureatem, który wygrał swoje kategorie. Brzmienie Succara jest wyrafinowane i charakterystyczne. Uzyskał tytuł Bachelor of Arts w dziedzinie Jazz Performance na Florida International University w 2008 r., a tytuł magistra w 2010 r. Muzyczna różnorodność Succara jest dobrze znana w branży, ponieważ współpracował z imponującą gamą utalentowanych artystów, w tym Tito Nieves, India, Jon Secada, Marc Anthony, Sheila E., Arturo Sandoval, Gian Marco i Richard Bona.

Tony wybrał następujące talerze:

Więcej informacji na temat Tony’ego znajdziecie na stronie: https://zildjian.com/tony-succar.html