> > > Eric Moore artystą GEWA G9

Jak większość maniaków bębnów doskonale wie, Eric Moore brał udział w tworzeniu elektronicznego zestawu GEWA G9, a dokładnie pomógł zbudować pad hi hatu. Ponadto kilka miesięcy temu wystąpił w filmie przedstawiającym możliwości tego zestawu perkusyjnego. W tym tygodniu podano do publicznej wiadomości, że ten wybitny perkusista został artystą i ambasadorem marki GEWA G9.

Eric komentuje to wydarzenie następująco: “Seria GEWA G9 jest świeża i innowacyjna. To przyszłość bębnów elektronicznych. Ekran dotykowy daje dostęp do nieograniczonej liczby brzmień, które można wgrać przez Wi-Fi, nie wspominając już łatwości gry i tym, jak niesamowicie się ten zestaw prezentuje.

Znalazłem firmę, u której boku mogę stać z dumą i jestem wdzięczny z powodu tego, że mogę być częścią rodziny GEWA.”

Hans Peter Messner – Dyrektor Zarządzający GEWA – mówi tak: “To wspaniałe uczucie powitać tak wybitnego muzyka i perkusistę jako jednego z ambasadorów marki GEWA G9.

Eric to świetny gość, który popchnął nasz dział Badań i Rozwoju do granic możliwości! Mamy z nim bardzo szczególną relację i spodziewamy się wielu wspaniałych doświadczeń w nadchodzących latach!

Wszystko, co robimy, robimy z myślą o wielbicielach bębnów elektronicznych. Eric z całą pewnością pomoże nam w realizacji naszych projektów i wyniesieniu ich na jeszcze wyższy poziom!

Zapraszamy do obejrzenia naszej prezentacji modułu perkusyjnego GEWA G9:

https://www.beatit.tv/musikmesse-2018-modul-perkusyjny-gewa-g9/