> > > Flotsam & Jetsam ogłaszają nazwisko nowego perkusisty

Klasycy thrash metalu – zespół Flotsam and Jetsam – oficjalnie ogłosił nazwisko swojego nowego perkusisty, przyjętego na miejsce Jasona Bittnera.

Ken Mary nowym perkusistą Flotsam and Jetsam

Nowym muzykiem w składzie tej grupy jest Ken Mary, który brał udział w ich występach już jesienią, po tym, jak Jason Bittner przeszedł do Overkill. Obecnie potwierdzono jego stały angaż do kapeli. W związku z tym to właśnie Ken Mary występuje z Flotsam and Jetsam podczas aktualnej trasy koncertowej, która rozpoczęła się kilka dni temu w Europie, a następnie przeniesie się do USA.

Ken Mary mówi tak: “Grać z Flotsam and Jetsam jest zawsze niesamowicie. Ich muzyka stanowi wielkie wyzwanie, ale jednocześnie wykonywanie jej jest wielką frajdą. Z tak wspaniałymi muzykami, którzy jednocześnie są fajnymi ludźmi, zanosi się na świetną zabawę!

A oto oświadczenie zespołu: “Z radością ogłaszamy, że Ken (Mary – przyp. BeatIt) będzie naszym nowym perkusistą. Ken już nagrał bębny na naszą nową płytę, która ma się ukazać jeszcze w tym roku. Już nie możemy się doczekać tego, żeby nasi fani mogli doświadczyć nowego rozdziału w historii Flotsam and Jetsam.

Ken K Mary jako perkusista ma na koncie współpracę koncertową lub studyjną z takimi artystami jak: Alice Cooper, Accept, Robin Beck, House Of Lords, Northern Light Orchestra, czy Bonfire. Jest on także on także wokalistą, inżynierem dźwięku, producentem nagrań oraz kompozytorem.

Share