> > > Gee Anzalone (DragonForce) artystą Dixon!

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić dodanie Gee Anzalone, perkusisty brytyjskiego power metalowego, nominowanego do nagrody Grammy zespołu DragonForce, do naszego składu.” – czytamy na oficjalnym profilu Facebook Dixon.

Gee używać będzie pełnego, 10-częściowego zestawu perkusyjnego Ultra Maple Dixon Artisan, a także swojej customowej ramy Dixon o wymownej nazwie „The Dragon’s Cage”, a wszystko to we w pełni chromowanym wykończeniu i kolorze. Można śmiało założyć, że trudno będzie Gee nie zostać zauważonym na scenie! Gee Anzalone będzie również współpracować z Dixonem na kilku frontach, służąc jako artysta, ambasador marki, edukator i konsultant ds. produktów.

Poza grą w DragonForce Gee uczy online gry na perkusji i produkcji muzycznej. Jest bardzo aktywny na platformach społecznościowych jako influencer, YouTuber i partner na platformie Twitch. Pasjonuje się wszystkimi aspektami gry na perkusji, od ekstremalnej gry po nowoczesne techniki. Uwielbia eksperymentować i dla niego nauka gry na perkusji „nie ma granic”.

Po 5 latach koncertowania na całym świecie grając z najlepszym sprzętem, czas zrobić duży krok naprzód pod względem jakości mojego zestawu perkusyjnego! Teraz, gdy jestem w pełni wspierany przez Dixon Drums, jestem pewien, że wspólnie poradzimy sobie świetnie ze wszystkim! Nie mogę się doczekać, kiedy pokażemy naszym fanom nowy zestaw perkusyjny ”- mówi Anzalone. „Dragon’s Cage przeszedł przez swoją kolejną mutację, a teraz, kiedy czekanie dobiegło końca, można ją wreszcie pokazać! Nie mogę się doczekać, kiedy rozświetlę scenę z Dragonforce tym nowym chromowanym arcydziełem!

Aby dowiedzieć się wiecej, zachęcamy do odwiedzenia strony Dixon: https://www.playdixon.com/