> > > George Kollias kończy współpracę z Axis Percussion
W ubiegłym roku George Kollias dokonał znaczącej zmiany w swoim sprzęcie, przechodząc ze stajni Sabian do Zildjiana po latach współpracy z tą pierwszą marką.
Obecnie wygląda na to, że gigant ekstremalnego bębnienia robi kolejny duży krok sprzętowy i kończy wieloletnią współpracę z Axis Percussion. We wczorajszym oświadczeniu zamieszczonym na oficjalnym profilu FB George’a czytamy:

Cześć wszystkim! Dziś mam dla Was bardzo ważny komunikat, który z pewnością zaskoczy większość z Was… Zdecydowałem się rozstać z Axis Percussion i opuścić ich stajnię po prawie 20 latach. Jestem artystą Axis od dawna, a gram na pedałach Axis od ponad 25 lat i, jak wielu z was wie, od wielu lat mam pedał z własną sygnaturą.

Ja i Axis rozstajemy się na świetnych warunkach i kropka! Nie potrafię znaleźć wystarczających słów podziękowania za lata wsparcia, jakie mi zapewniali… Jestem bardzo wdzięczny za wszystko, co razem osiągnęliśmy i świetnie się bawiłem, podróżując po świecie z produktami Axis. Z całego serca życzę firmie Axis wszystkiego najlepszego i chcę osobiście podziękować każdemu członkowi rodziny Axis za te wszystkie wspaniałe lata!
Powiedziawszy to, jestem bardziej niż podekscytowany moim następnym krokiem. To wszystko, co mogę Wam powiedzieć w tej chwili…