> > Gregg Bisonette prezentuje talerze z serii Sabian Artisan Elite

Świetne talerze tworzone z pasją zasługują na świetną prezentację!

Firma Sabian to obecnie jeden z gigantów na scenie producentów talerzy perkusyjnych, który wciąż dba o rozwój i najwyższy poziom wykonania swych dzieł. Po wizycie na ich stanowisku podczas London Drum Show 2016 jesteśmy pod dużym wrażeniem nowości, które przygotowano na bieżący rok. Jednymi z najbardziej interesujących produktów były bez wątpienia talerze z serii Artisan Elite.

artisan-elite

Od początku przykuły naszą uwagę, a krótka prezentacja brzmień nie pozostawiła złudzeń- to były talerze z najwyższej półki. Wykonane z brązu B20 przy użyciu tradycyjnych, nieco zapomnianych technik połączonych z nowoczesnymi metodami produkcji dosłownie oczarowują swoimi możliwościami. Sabian stawia na współpracę z najlepszymi artystami, dlatego do przedstawienia nowej serii zaproszono samego GreggBisonette! W materiale zamieszczonym poniżej perkusista pozwala przemówić Artisanom, zapraszamy do oglądania:

Talerze użyte w filmikach to hi-haty 14″ i 16″, oraz crash 20″ i ride 22″. My jesteśmy zachwyceni, czekamy na wasze wrażenia!

http://sabian.com/

Share