> > > Ian Mosley (Marillion) w rodzinie BDC

Ian Mosley, perkusista angielskich klasyków prog rocka – zespołu Marillion, dołączył do stale rosnącej rodziny endorserów marki British Drum Co.

Ian to szanowany bębniarz z bogatym muzycznym CV, które obejmuje współpracę z takimi artystami jak Darryl Way, Gordon Giltrap, czy Steve Hackett. Ian jest członkiem Marillion od 1984 r. i właśnie zakończył sesje nagraniowe na dwudziesty album studyjny kapeli, które odbyły się z wykorzystaniem zestawu British Drum Co. Legend.

Mel Stewart, Manager ds. Rozwoju Marki w British Drum Co., mówi: „Z przyjemnością witam legendę, którą jest Ian Mosley, w naszej rodzinie artystów British Drum Co. Ian ma świetną reputację jako muzyk i jest szanowany przez fanów perkusji na całym świecie. Cieszę się, że Ian wybrał BDC jako swoją ulubioną markę perkusyjną. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć i usłyszeć, co robi ze swoim nowym zestawem perkusyjnym BDC Legend.”

Keith Keough, Dyrektor Generalny British Drum Co., wyraził swoją radość: „Chciałbym powitać Iana w rodzinie artystów BDC. Ian jest światowej klasy perkusistą o godnej pozazdroszczenia reputacji wśród muzyków na całym świecie i fantastycznie jest widzieć go grającego na zestawie perkusyjnym British Drum Co.”

Al Murray, Dyrektor Zarządzający British Drum Co., dodaje: „Wiele, wiele razy widziałem Marillion na koncertach, ale teraz mogę powiedzieć, że Ian gra na zestawie British Drum Co., co sprawia, że ​​jestem niesamowicie dumny. Co tu dużo mówić – to legenda bębnów grająca na Legendzie!

Sam Ian Mosley wypowiada się na temat dołączenia do BDC w następujący sposób: „W ostatnich latach marka British Drum Co. coraz bardziej przyciągała moją uwagę. Słyszałem kilka niesamowitych rzeczy na temat tych bębnów, a i widziałem niejedno. Na początku sesji związanych z pisaniem nowego albumu Marillion zdecydowałem, że nadszedł czas, aby zobaczyć, o co chodzi z tym całym zamieszaniem. Odwiedziłem fabrykę i byłem zachwycony kulturą i podejściem do rzemiosła, które Keith tam zaszczepił. Perkusja, którą zrobiło dla mnie BDC jest nie z tego świata i świetnie brzmi w studiu. Nie mogę się doczekać, kiedy wyruszę w trasę i tchnę jeszcze więcej życia w te bębny!

Ian dołącza go grupy bębniarzy BDC, wśród których znajdują się między innymi: Nicko McBrain (Iron Maiden), Mark Richardson (Skunk Anansie), Russell Gilbrook (Uriah Heep), Ian Matthews (Kasabian), Pete Salisbury (The Charlatans), Sean Moore (Manic Street Preachers) czy Rob Rolfe (Enter Shikari).