> > > Jacek Olejarz wywiad, cz. 4

Jacek Olejarz (Raz Dwa Trzy) specjalnie dla BeatIt, cz. 4

W czwartym i niestety już ostatnim odcinku naszego spotkania z perkusistą zespołu Raz Dwa Trzy, Jacek Olejarz rozmawia z BeatIt na temat przygotowań do występów, dbania o kondycję, sposobów na rozgrzewkę przed koncertem, szacunku dla publiczności, a także podejścia do spożywania alkoholu przed koncertem.

Nasz gość opowiada nam także o swoich sposobach na radzenie sobie z tremą oraz o tym, co w jego opinii jest od niej jeszcze gorsze, a co raz na jakiś czas przytrafia się każdemu instrumentaliście podczas występu. Rozmawiamy też o stresie związanym z koncertami filmowanymi, nagrywanymi na płytę lub transmitowanymi na żywo, o szacunku dla pracy ekipy technicznej, nie tylko własnej, ale także tej zatrudnionej lokalnie, na miejscu występu.

jacek-olejarz-raz-dwa-trzy.jpg

Ostatnim wątkiem naszego spotkania jest kwestia próśb o porady i konsultacje, z jakimi nasz gość spotyka się ze strony młodych lub mniej doświadczonych perkusistów, odpowiedź na pytanie o to, jakie cechy są najważniejsze dla perkusisty, tak jako muzyka, jak i jako człowieka, a także najgorsze i najpiękniejsze chwile w karierze naszego bohatera.

Przed Wami Jacek Olejarz w ostatniej odsłonie wywiadu dla BeatIt. Zapraszamy!