> > > Jason Bittner perkusistą Overkill

Legendy thrashu z New Jersey mają nowy silnik!

 

Zespół Overkill wydał niedawno swój osiemnasty, długo wyczekiwany album- “The Grinding Wheel”, dodaje kolejne daty trasy koncertowej po USA, a teraz przedstawia prawdziwą rewolucję w historii grupy- ich nowy perkusistą został oficjalnie Jason “Sticks” Bittner, znany z Shadows Fall oraz  Flotsam and Jetsam! W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać:
“Overkill chciłałby ogłosić swojego najnowszego członka, który będzie sterował całym “okrętem”, jest nim perkusista Jason “Sticks” Bittner”- tak sprawę skomentował wokalista, Bobby “Blitz” Ellsworth. “Chcielibyśmy z caego serca podziękować Eddy’iemy “The Mexecutioner” Garcii za bycie z nami i trzymanie miejsca dla Jasona przez ponad rok. Eddy zawsze będzie częścią maszyny Overkill. Jason jest wieloletnim przyjacielem zespołu, a jego zdolności zawsze mówiły za niego. Niech trasa trwa w najlepsze!”  


Jak całę zajście komentuje sam Jason? “Kiedy mój telefon zadzwonił jakieś dwa miesiące temu, a Blitz powiedział- Hej, ja i DD zastanawiamy się, czy byłbyś zainteresowany dołączeniem do składu- nie musieli długo czekać na moją odpowiedź. Napisałem jedno słowo- ABSOLUTNIE! Jestem bardzo podekscytowany tym faktem, dołączam niejako do historii thrash metalu! Nie mogę się doczekać kiedy wspólnie podbijemy i rozwalimy sceny na całym świecie z Podłą Zieloną Maszyną do Zabijania!”
Ekipa Beatit życzy Jasonowi powodzenia, widieliśmy go m.in. w Opolu na Drum Fest, i jesteśmy bardzo przekonani, że podoła zadaniu!