> > > Jeremy Berman z Q Drum Co. potrzebuje pomocy

U Jeremy’ego Bermana – założyciela firmy Q Drum Co. – niedawno zdiagnozowano raka żołądka. Z tego powodu Roger K – szef zakupów firmy – założył kampanię crowdfundingową na platformie GoFundMe.

W oświadczeniu, zamieszczonym na mediach społecznościowych marki 24-go lipca, czytamy:

Cześć wszystkim! Tutaj Roger. Jestem facetem, który stoi za kulisami w Q Drum. Chcę poinformować wszystkich, że założyłem zbiórkę na GoFundMe dla Jeremy’ego. Niedawno zdiagnozowano u niego raka żołądka w czwartym stadium, który rozprzestrzenił się na kości i węzły chłonne. Jeremy rozpocznie chemioterapię w przyszłym tygodniu w La Jolla, a immunoterapia bedzie miała miejsce wkrótce potem.

Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na:

  • pokrycie kosztów leczenia
  • pokrycie comiesięcznych wydatków Jeremy’ego na utrzymanie, aby mógł skupić się wyłącznie na terapii
  • opłacenie czynszu za tymczasowe mieszkanie w pobliżu szpitala w La Jolla, aby Jeremy nie tracił energii na dojeżdżanie na sesje terapeutyczne.

TUTAJ można złożyć DATEK.

Niestety, w zaistniałej sytuacji firma obecnie nie jest w stanie przyjmować nowych zamówień na instrumenty. W oświadczeniu czytamy dalej:

Ze względu na obecną sytuację firma Q Drum Co. nie będzie przyjmować nowych zamówień. Jeśli masz zaległe zamówienie, za które wpłaciłeś zaliczkę, dopilnujemy, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane i prosimy tylko o odrobinę cierpliwości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia, napisz do mnie na adres roger@qdrumco.com“.

Jeremy Berman rozpoczął swoją karierę w latach 90. tworząc bębny w firmie OCDP. Markę Q Drum Co. zainaugurował podczas targów NAMM w 2013 r. Od tego czasu marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku bębnów customowych. Do jej endorserów należą m.in. Ilan Rubin (perkusista Nine Inch Nails i współwłaściciel Q Drum Co.), Dom Howard (Muse), Adam Marcello (Katy Perry) czy Greg Wieczorek (Norah Jones).

NAMM 2017: stanowisko firmy Q Drum Co.